Aysun Kayacı Geri mi Döndü?

Paylaşın

27 Ekim 2012’de bankacı Efe Kapancı ile evlendi. Medyadan uzak bir şekilde Londra’da yaşamını sürdürmektedir.

Aysun Kayacı Ne Dedi?

“Benim oyumla çobanın oyu bir mi?” diyen Aysun Kayacı, 21 yıl sonra ilk kez konuştu. 20 yaşındayken katıldığı programda “Benim oyumla çobanın oyu bir mi?” dediği için eleştirilmeye devam eden Aysun Kayacı pişman oldu. “Yeter artık düşsünler yakamdan” diyerek isyan eden Kayacı, “Söylediğim an pişman oldum.

2008 yılında ‘Benim oyun ile dağdaki çobanın oyu bir mi’ dediğinde Aysun Kayacı’ya, ‘Neden bir olmasın çobanın da bir oyu var senin de bir oyun var’, diyerek kızmıştım.

Aysun Kayacı’nın çocuğu var mı?

Aysun Kayacı, 27 Ekim 2012 yılından beri bankacılık yapan Efe Kapancı ile evlidir. Günümüzde Londra’da yaşayan çiftin Maya isminde bir kız çocukları vardır.

Aysun Kayacı Burnu Estetik Mi?

Aysun Kayacı, ‘estetik harikası’ olduğu iddialarına tepki gösterdi. Sadece burnunda estetik olduğunu belirten Kayacı, “Burnum dışında her yerim orijinal.

Aysun Kayacı Nasıl Ünlü Oldu?

Mankenliğe 15 yaşında fuarlarda stand görevlisi olarak başladı. Uzun süre mankenlik yaptıktan sonra 2000’li yıllarda oyunculuğa da başladı ve Zehirli Çiçek dizisinde rol aldı. 2004 yılında 12. MGD Altın Objektif Ödülleri’nde “Yılın En İyi Mankeni” ödülünü aldı.

Aysun Kayacı babası ne iş yapıyor?

Bir dönem mankenlik ve oyunculuk yapmış Aysun Kayacı’nın babası Selahattin Kayacı uzun süredir akciğer kanseri tedavisi görüyordu. Uzun süre tedavi gören Selahattin Kayacı vedat etti. Kızı Aysun Kayacı cenazeye katılmadı. Bu gelişmenin ardından Aysun Kayacı merak konusu oldu.

1inci
1incihttps://1inci.net
1inci.net yazarı 1 inci.

Benzer Yazılar

Son Yazılar