Şırnaklı Gencin Sesiyle Eşsiz İlahi: ‘Deli Deli Oldum Dağa Taşa Sordum’

Paylaşın

“Şırnaklı Gencin Sesiyle Yankılanan Eşsiz İlahi: ‘Deli Deli Oldum Dağa Taşa Sordum'”

Son günlerde büyük bir ilgiyle karşılanan “Deli Deli Oldum” ilahisi, Şırnaklı genç sanatçı Hasan Bayar tarafından seslendiriliyor. Sözleri ve yorumu tamamen Hasan Bayar’a ait olan bu ilahi, dinleyiciler arasında büyük beğeni topluyor.

İlahinin seslendirildiği Hasan Bayar’ın kendi paylaşım sayfasında (Şubat 2024) 10 milyon dinlenmeyi aşan bir başarı elde etmesi dikkat çekici. Bu ilahi, sadece YouTube’da değil, diğer sosyal medya platformlarında da geniş kitleler tarafından ilgiyle dinleniyor ve paylaşılıyor.

Hasan Bayar, YouTube sayfasında şuan (Şubat 2024) 54 bin takipçiye sahip. Ancak “Deli Deli Oldum” ilahisi, son günlerde bu takipçi sayısının hızla artmasına katkı sağlıyor. Sanatçının sayfasında birçok ilahi bulunmasına rağmen, bu ilahi şimdiye kadar en çok dinlenen ve paylaşılanlar arasında yer alıyor.

Sanatçının kimliği hakkında ise pek fazla bilgi bulunmuyor. Hasan Bayar’ın YouTube sayfasının “Hakkında” bölümünde sadece “SEVGİ PAYLAŞINCA ÇOĞALAN NADİDE BİR CEVHERDİR” ifadesi yer alıyor. Bu nedenle, ilahinin büyüleyici etkisiyle dikkatleri üzerine çeken Hasan Bayar’ın kişisel hayatıyla ilgili detaylar merak konusu olmaya devam ediyor.

“Deli Deli Oldum Dağa Taşa Sordum” ilahisinin sözleri de Hasan Bayar’a ait. Her bir kelimenin özenle seçildiği bu ilahi, dinleyicilere derin duygular yaşatıyor. Aşkın, özlemin ve maneviyatın yoğun bir şekilde hissedildiği bu ilahi, Hasan Bayar’ın müzik dünyasındaki etkileyici varlığını gösteren bir başyapıt niteliğindedir.

1inci
1incihttps://1inci.net
1inci.net yazarı 1 inci.

Benzer Yazılar

Son Yazılar