2023’te En Çok Beklenen 10 Oyun

Paylaşın

İşte 2023’te en çok beklenen 10 oyun

2023 yılı, oyun dünyası için oldukça heyecan verici bir yıl olacak gibi görünüyor. Pandemi nedeniyle geçmiş yıllarda oyunların yayınlanması biraz azalmış olsa da, bu yıl birbirinden heyecan verici oyunlar bizleri bekliyor. İşte 2023’te en çok beklenen 10 oyun:

Forspoken oyun suresi kac saat suruyor
  1. Forspoken – Bu parkur odaklı oyun, New Yorklu genç bir kızın güzel ve acımasız Athia ülkesine götürülen yolculuğunu konu alıyor.
  2. Dead Space Remake – Tüm zamanların en büyük hayatta kalma korku oyunlarından biri olan Dead Space, 27 Ocak 2023’te PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için yenilenen versiyonuyla geri dönüyor.
  3. Hogwarts Legacy – Harry Potter hayranlarının uzun zamandır beklediği Hogwarts Legacy, oyunculara Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda bir öğrenci olarak hayatı deneyimleme fırsatı sunuyor.
  4. God of War: Ragnarok – Sony’nin efsanevi serisi God of War, Norse mitolojisiyle birleşerek, oyunculara Ragnarok’un eşiğinde bir maceraya çıkma fırsatı veriyor.
  5. The Elder Scrolls VI – Bethesda’nın efsanevi serisi The Elder Scrolls VI, oyunculara tamamen açık bir dünya sunacak.
  6. Starfield – Bethesda’nın uzay temalı yeni oyunu Starfield, Fallout ve Skyrim’in yaratıcısı olan Todd Howard’ın yönetiminde, oyunculara devasa bir açık dünya sunuyor.
  7. Avatar: Frontiers of Pandora – James Cameron’un ünlü filmi Avatar, 2023’te Ubisoft tarafından bir oyun olarak karşımıza çıkacak.
  8. Final Fantasy XVI – Square Enix’in efsanevi serisi Final Fantasy, yeni bir oyunla geri dönüyor. Oyunun hikayesi ve dünyası, diğer Final Fantasy oyunlarından daha karanlık ve gerçekçi bir havaya sahip.
  9. Project Eve – Bu hack-and-slash oyunu, oyunculara post-apokaliptik bir dünyada kadın bir savaşçının maceralarını deneyimleme fırsatı veriyor.
  10. Horizon Forbidden West – Horizon Zero Dawn’un devamı olan Horizon Forbidden West, oyunculara Aloy’un dünya dışı bir veba salgınına karşı savaşmasını konu alıyor.
8146346c16d4daa48d353c269284b42782a49dae

Bu listede yer alan oyunlar, 2023 yılında bizim en çok beklediğimiz oyunlar. Siz de yorumlarda hangi oyunların listeye eklenmesini istediğinizi paylaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Son Yazılar